KYOCERA Fotokopide Esneklik ve Performansı Yeni Boyuta Taşıyor

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden Japon KYOCERA Document Solutions, gelişmiş verimliliğe sahip yeni nesil renkli çok fonksiyonlu fotokopilerini duyurmaktan gurur duymaktadır.

Yeni A3 ürünler TASKalfa 3551ci, TASKalfa 4551ci ve TASKalfa 5551ci’nin sağladığı renk kalitesi rakiplerine göre daha başarılı olup, gelişmiş özellik ve fonksiyonları ile tamamen kişiselleştirilmiş bir iş akışı sağlamaktadır.

35 sayfa/dakika A4 ile 55 sayfa/dakika A4 arasında değişen baskı hızları, ilk kopya alım süresinin 4.5 saniye olması, tarama ve sonlandırma hızları makinaların oldukça üretken olduğunu göstermektedir. KYOCERA, her bir cihazın HyPAS yazılım platformu ile Doküman Yönetimi ve Kurumsal Kaynak Planlama uygulamalarına uyumlu arayüzle ofislerin talebine göre konfigüre edilebilmesini sağlamaktadır. Cihazlarda cep telefonlarındaki gibi “dokun ve kaydır” özellikli ayarlanabilir renkli dokunmatik ekran ve kart okuyucu, USB klavye, USB bellek bağlanabilecek 4 adet entegre USB girişi mevcuttur.

Tüm makinalarda en son güvenlik uygulamaları uyarlanmıştır. Şifre politikası; sistem yöneticisi tarafından istenilen güvenlik seviyesi ve şifre zorluk oranı sağlanacak şekilde tanımlanabilir ve yönetilebilir. TASKalfa 5551ci serisinde standart olarak IPsec ve PDF şifreleme özelliği bulunmaktadır.

Yeni ürünlerdeki 6 adet kişiselleştirilebilir renk tablosu ile KYOCERA renk uyumunun doğru olmasını sağlayarak istenen tonun elde edilmesini mümkün kılar. Opsiyonel Fiery kontrol ünitesi ile birlikte yeni TASKalfa ürünleri ofislerdeki profesyonel düzeydeki baskı ihtiyaçlarını karşılar. Opsiyonel doküman sonlandırıcı ünitesi kitapçık oluşturma, katlama gibi fonksiyonlara sahip olup, makinalar maksimum 7650 sayfalık kağıt besleme kapasitesine sahiptir.

Çevre sorumluluğunu her zaman en yüksek öncellik olarak benimseyen KYOCERA yeni TASKalfa serisinde az enerji kullanımı ve uyku modu ile %50’ye yakın daha az enerji tüketimi sağlamıştır. Ürünlerin 600.000 sayfalık drum ömrü ise toplam sahip olma maliyetini belirgin ölçüde azaltmaktadır.

Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay Terzigil yeni ürünler ile ilgili görüşlerini “Yeni KYOCERA TASKalfa A3 renkli serisinin tasarımında müşterilerimizin kolay kullanım ve verimlilik beklentileri ana belirleyici olmuştur. Yeni seride bir öncekine göre opsiyonel OCR taramayı da içeren 140 fonksiyonel geliştirme mevcuttur. Yeni özellikler ile KYOCERA, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.” şeklinde belirtmiştir.

Resimler
Copyright © 2011 - 2022  EKOSİS Malatya Bilgitaş Bölge Bayi - Fotokopi, Yazıcı, Dijital Baskı, Doküman Yönetimi