Uygulama Geliştirme

KYOCERA MFP’nizi HyPAS uygulamaları ile güçlendirin

Güçlü ve ölçeklenebilir bir çözüm platformu olan HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions), KYOCERA’nın ödüllü MFP’lerinin performansını müşterinin ihtiyaçlarını karşılamayı ve geçmeyi hedefleyen entegre yazılım uygulamaları ile mükemmelleştirir. HyPAS, KYOCERA MFP’nizi işiniz geliştikçe gelişen bir kaynağa dönüştürür.

KYOCERA’nın HyPAS platformu bir çok fayda sağlar

Son kullanıcılar daha hızlı ve basit operasyonlardan yararlanır, böylece üretkenlik ve verimlilik artar.

Yöneticiler ve Finans Yöneticileri, optimize edilmiş cihazlar ve iyileştirilmiş MFP işakışları sayesinde daha düşük işletme maliyetlerinden ve maksimum yatırım geri dönüşünden kar ederler.

Bilgi İşlem Departmanı KYOCERA MFP’lerin mevcut çözümlerle kolayca bütünleşmesi sayesinde, kullanıcı belgelerinin ve cihazların bütünlük ve güvenliğini sağlar.

                         

JAVA ve Web Servisleri

KYOCERA HyPAS, hem Java tabanlı hem de Web Servisleri tabanlı Yazılım Geliştirme Kitleri (SDK) sağlaması sayesinde açık ve esnek bir platform sunar. Böylece MFP’lerin kurumlarda bulunan uygulamalarla ileri düzey bir entegrasyonu mümkün olur.

Özel Uygulama Geliştirme

Bir Microsoft çözüm ortağı olan Bilgitaş, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda C#.NET ile Windows veya Web tabanlı uygulamalar geliştirebilmektedir.

Copyright © 2011 - 2022  EKOSİS Malatya Bilgitaş Bölge Bayi - Fotokopi, Yazıcı, Dijital Baskı, Doküman Yönetimi