Hakkımızda

2001 yılında kurulan şirketimiz büro makinaları ( fotokopi - fax – printer – baskı makinaları ) alanında satış satış sonrası teknik servis desteği sağlamaktadır. 
Kyocera mita’nın bölge bayisi olan şirketimiz Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl illeri ve ilçelerinde tek yetkili bayidir. 
Fotokopi sektöründe 15 yıllık teknik servis ve satış deneyimini, müşteri memnuniyeti odaklı, bir iş felsefesi ile birleştiren " EKOSİS " Kyocera Mita markasının yanısıra Oki Printer, Duplo kopyalama ve baskı sistemleri, Teknik Servis hizmetlerinide üstlenmiştir.TSE belgeli Teknik Servis Hizmetleri vererek bir ilke imza atmıştır.

 EKOSİS de kurumsallaşmanın yanısıra sektöründe öncü olmayı hedeflerinin arasında tutmaktadır. Ana bayii olduğu tüm ürünlerin artık dijital formatlarda üretilmesi ve Bilgisayar sektörü ile paylaştığı aynı hedef kitleye daha iyi hizmet verebilmek için " EKOSİS " sizlerle uzun süredir var olan işbirliğini daha derin ve geniş bir boyuta taşımaktadır. 

EKOSİS' te çalışan bizlerin tek bir amacı var; müşterilerimizle beraber büyümek ve yazılı döküman yönetimi konusunda en faydalı çözümleri sunarak onların başarılı olmasını sağlamaktır.

EKOSİS sahip olduğu deneyim ve enerjiyi,  sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen üreticileri ile çalışan Bilgitaş’ın işbirliklerinden bazı;

Kyocera Document Solutions Dijital Fotokopi ve Lazer Yazıcı Türkiye Tek Yetkili Distribütörü

HP Baskı Sistemleri Uzman Yetkili İş Ortağı

MGI Dijital Renkli Baskı Makinaları ve Sonlandırıcı Üniteleri Türkiye Yetkili Distribütörü

Xante Dijital Renkli Baskı Makinası Türkiye Tek Yetkili Distribütörü

Equitrac Dokümantasyon Takip Yazılımı Türkiye Yetkili Distribütörü

GMC Doküman Üretim Yönetim Yazılımı Çözüm Ortağı

MYQ Dokümantasyon Takip Yazılımı Türkiye Yetkili Distribütörü

Docuware Doküman Yönetim Çözümleri Türkiye Yetkili Distribütörü

Objectif Lune Değişken Veri Basım Yazılımları Türkiye Yetkili Distribütörü

ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan Bilgitaş, uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bilgitaş’ın %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki  Bilgitaş ofisleri ve ülke geneline yayılmış  bayi ağı  ile Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdedir.

KYOCERA

1959 yılında Japonya’nın Kyoto şehrinde kurulan Kyocera (Kyoto Ceramics) şirketler grubu  yüksek teknolojili seramik, elektronik parçalar, güneş enerjili sistemler, dokümantasyon sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üreticilerindendir. 219 grup şirketi ve 59.500 çalışanı bulunan Kyocera, Fortune 500 şirketleri arasında yer almaktadır. Kyocera’nın temel felsefesi doğayı koruyan, yaşam kalitesini arttıran ürünler geliştirmektir.

Kyocera grup şirketlerinden Kyocera Document Solutions dünyanın lider dokümantasyon çözümleri üreticilerindendir.  Kyocera dokümantasyon ürünleri portföyü ECOSYS konseptine sahip dijital çok fonksiyonlu fotokopiler, lazer yazıcılar, geniş format yazıcılar ve yazılım çözümlerinden oluşmaktadır.

Türkiye’de sektörün köklü kuruluşu Bilgitaş, Kyocera Document Solutions’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Bilgitaş uzman satış kadrosu, eğitimli servis personeli ve ülke geneline yayılmış bayi ağı  ile Türkiye’nin her yerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bilgitaş’ın deneyim ve enerjisi Kyocera Document Solutions’ı Türkiye pazarında zirveye taşımıştır. Kyocera Document Solutions uzun yıllardır Türkiye fotokopi pazarının lideridir.

Kyocera dokümantasyon ürünlerinin temelini oluşturan ECOSYS konsepti Ekonomi, Ekoloji ve Sistem kavramlarına dayanmaktadır. Uzun ömürlü parçalara sahip olan ECOSYS cihazlar bakım, yönetim ve sarf maliyetlerini içeren toplam sahip olma maliyetini minimuma indirirken, maksimum verim, dayanıklılık ve çevre koruması sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Resimler
Copyright © 2011 - 2022  EKOSİS Malatya Bilgitaş Bölge Bayi - Fotokopi, Yazıcı, Dijital Baskı, Doküman Yönetimi