İlke ve Değerlerimiz

Firmamız daima müşterilerimizin bilgisayar servisi maliyetlerini düşürmek, hızlı ve yerinde servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma düşürmek ve güvenli bir servis anlayışını benimsemiştir. Bilgisayar bakım anlaşması ve yerinde bilgisayar servisi için bizi güvenle arayabilirsiniz.

 Firmamız kurumsal işletmelere bilgisayar servis hizmeti sağlamaktadır. Firmanızın bilgisayar sorunları için uygun çözüm ve önerilerle sorunsuz hale gelebilmesi için çalışmaktayız. Bunun için bize bir telefonla ulaşmanız yeterlidir.

 Güveniliriz çünkü;

 Bu meslek dalında kendimize güveniyoruz. Aldığımız işleri verdiğimiz sözler dahilinde en iyi şekilde sorumluluk bilinci ile gerçekleştiriyoruz.

 Çalışkanız çünkü;

 Teknoloji işinin ciddiyetini kavramış kişileriz, hızla değişen teknolojiyi yakından takip edip en güncel çözümleri üretiyoruz. Çalışkanız çünkü piyasada bilgisayarcıyım diye insanları kandırıp mesleğimizi lekeleyen kişilerle mücadele ediyoruz.

 VİZYON

Bölgesinde büyüyen sanayi ile kendisini geliştiren, müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle onlara değer yaratmak ve rekabet üstünlüğü kazandırmaktır.

 MİSYON

 Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetler kategorisinde en yenilikçi, en güvenilir, en hızlı bilgisayar şirketi olmaktır.

Copyright © 2011 - 2022  EKOSİS Malatya Bilgitaş Bölge Bayi - Fotokopi, Yazıcı, Dijital Baskı, Doküman Yönetimi