Döküman Yönetimi

Profesyonel Kurumsal İçerik Yönetimi
DocuWare, Kurumsal İçerik Yönetimi için tasarlanmış son teknoloji ürünü bir doküman yönetim sistemi yazılımıdır. Belgelerinizin içindeki değerli bilgilere, tam ihtiyacınız olduğu anda kolayca erişerek iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Belgelerinizin kaynağı ve formatı ne olursa olsun, otomatik olarak işlenebilir ve elektronik iş akışlarına dahil edilebilir.

DocuWare, tüm sektörlerde ve çeşitli büyüklükteki organizasyonların, belgelerini değerli bir sermaye haline dönüştürmelerini sağlar. DocuWare, elektronik belge yönetimi ve paylaşımı ile, belge biçimi ve kaynaktan bağımsız olarak, iş süreçlerinin ve iş akışlarının otomasyonunu sağlar.Belgelere nerede ve ne zaman ihtiyaç olursa olsun, tek bir arama ile gerekli belgeler bulunabilir, tüm belgelere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir.

DocuWare, tercihe göre kurum-içi kurulum veya bulut çözümü olarak, Kurumsal İçerik Yönetimi için gereken tüm bileşenleri içerir. Bu çözümler, yüksek ölçeklenebilirlik ve düşük bir Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) sunmaktadır. DocuWare, ISO Sertifikası sahibidir, FDA ile uyumludur ve Buyers Lab Inc (BLI) tarafından 5 Yıldız ile ödüllendirilmiştir.

1988 yılında kurulan Docuware, dünyanın önde gelen Doküman Yönetimi Yazılımı şirketleri arasında yer almaktadır. Docuware, dünya çapındaki faaliyetlerini, Avrupa’da Münih yakınlarındaki Germering’den, Amerika’da New Windsor- New York’tan yürütmekte olup, şirketin Birleşik Krallık, İspanya ve Fransa’da da iştirakleri bulunmaktadır. 70 ülkede ve 16 dilde hizmete sunulan Docuware ürünleri, yaklaşık 10.000 işletmede 100.000 'in üzerinde kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

DocuWare – Temel Avantajlar:

• Sezgisel kullanıcı arayüzü

• Kolay yönetim

• Hızlı Entegrasyon

• Mobil ve uzaktan erişim

• Maksimum Güvenlik

Detaylı bilgi için: www.docuware.com

             

Copyright © 2011 - 2022  EKOSİS Malatya Bilgitaş Bölge Bayi - Fotokopi, Yazıcı, Dijital Baskı, Doküman Yönetimi